2018 MALATYA UMRE TURLARI

Bünyemizde, siz değerli umrecilerimize 3 farklı umre turu sunmaktayız. Malatya umre firmaları arasında yer alan Haznedar Turizm, umre programlarınızı değerli hocalar ile taçlandırmaktadır.  

Butik Umre Turları

Butik umre turları, turların odak noktası siz değerli umrecilerimizin olduğu turlardır. Siz değerli umreci misafirlerimizin istekleri doğrultusunda şekillenen ve isteklerinizin karşılanması için Haznedar Turizm olarak tüm imkanlarımızın kullanılması ile gerçekleştirilmektedir.

Lüks Umre Turları

Lüks umre turları, siz değerli umrecilerimize Kabe’ye 0 mt mesafedeki sunmuş olduğumuz otellerde konaklama imkanı sağlamaktadır. Otel’de alacağımız yemekler tamamıyla açık büfe olup zengin bir menüden oluşmaktadır. Odalarımız 2 kişilik ve 3 kişiliktir. 

Ekonomik Umre Turları

Ekonomik umre turları, Kabe’ye yaklaşık olarak 1500 – 1800 mt mesafede olan otellerimizden siz değerli umrecilerimize hizmet vermekteyiz. Sabah, öğlen ve akşam yemekleri tabldot usulü olup damak tadınıza hitap eden yemeklerdir. Odalarımız 2 kişilik, 3 kişilik ve 4 kişiliktir.

MALATYA UMRE

Malatya’dan umreye gidecek olan misafirlerimizin öncelikle pasaportlarını Malatya emniyet müdürlüğünden almaları gerekmektedir. Sonrasında bizimle iletişime geçerek malatya umre turları hakkında bilgi aldıktan sonra seçeceğiniz umre programına kaydınız yaptırabilirsiniz. Sizlere vereceğimiz hizmetler arasında Malatya – Medine uçak bileti (THY), Havalimanı otel arasında trasnfer hizmeti, otel konaklaması, sabah kahvaltısı akşam yemeği (tabldot veya açık büfe), Medine – Mekke arası geçişler, vize ve tüm rehberlik hizmetleri ve daha birçok hizmetlerimizi siz değerli umrecilerimize sunuyoruz. Malatya hac ve umre organizasyonunda saygın yeri olan Haznedar Turizm sizlere daha iyi hizmet vermek için her geçen gün daha da büyümektedir. Malatya umre turları 2018
null

عَنْ عَبْدِ الرَّحْمَنِ بْنِ يَعْمَرَ قَالَ قَالَ رَسُولُ اللّٰهِ صَلَّى اللّٰهُ عَلَيْهِ وَسَلَّمَ
الْحَجُّ عَرَفَاتٌ الْحَجُّ عَرَفَاتٌ الْحَجُّ عَرَفَاتٌ أَيَّامُ مِنًى ثَلاَثٌ ( فَمَنْ تَعَجَّلَ فِى يَوْمَيْنِ فَلاَ إِثْمَ عَلَيْهِ وَمَنْ تَأَخَّرَ فَلاَ إِثْمَ عَلَيْهِ ) وَمَنْ أَدْرَكَ عَرَفَةَ قَبْلَ أَنْ يَطْلُعَ الْفَجْرُ فَقَدْ أَدْرَكَ الْحَجَّ
Abdurrahman b. Ya’mer (r.a.)’den rivâyete göre, şöyle demiştir: Rasûlullah (s.a.s.) şöyle buyurdu: “Hac arafattır, Hac arafattır, Hac arafattır, Minâ günleri ise üç gündür.”
“… Kim iki gün içerisinde Minâ’dan Mekke’ye dönerse ona günah yoktur, kim de geri kalırsa yolunu Allah ve kitapla bulduğu takdirde günaha girmemiş olur…”(Bakara,2/ 203) Fecr doğmadan önce Arafat’a yetişen kişi Hacca yetişmiş olur.(Tirmizi, “Tefsîru’l-Kur’ân”, 2)

null

Umre programlarımızı tercih eden umrecilere, umreye gitmeden önce seminer hizmeti vermekteyiz. Umre hakkında tüm bilgileri siz değerli umrecilerimize vermekteyiz. Mekke ve Medine’de deneyimli müderrislerimiz ile yapacağınız umre programları konusunda zorlanmayacaksınız.

Satın almış olduğunuz umre programı kapsamında size Suudi Arabistan’da karşılama, lüks araçlar ile otelinize transfer hizmetleri verilmektedir. Malatya umre turlarıkapsamında bizi tercih eden umrecilerimiz için Malatya direk uçuş ile umre programlarımızı gerçekleştiriyoruz. 2018 umre fiyatları ve Malatya 2018 umre fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

null

Hac, imkanı olan her müslümana Alla’ın farz kıldığı ibadettir. Bu kutsal ibadet siz değerli hacı adaylarımıza nasip olduktan sonra Malatya umre firmaları arasında yer alan Haznedar Turizm’i tercih ederek kaliteli bir hizmet almayı hedefleyebilirsiniz. Hac ibadeti meşakatli olup deneyimlerimiz ile ve konforlu hac otellerimizi sizin için hazırlamış bulunuyoruz. Malatya 2019 hac kura sonuçları doğrultusunda ofislerimize gelerek kaydınızı yaptırabilirsiniz. Malatya hac firması olarak hizmet vermekte olan Haznedar Turizm Haccınızın kabul olmasını diler ve kazasız bir şekilde hac farızasını yerine getirmenizi isteriz.

null

Malatya Kudüs turu kapsamında siz değerli misafirlerimize Haznedar Turizm olarak hizmet vermekteyiz. Ziyaretlerimiz kapsamında Kubbet’üs Sahra, Mescid’i Aksa, Ağlama duvarı, Tapınak tepesi, Zeytin Dağı, Muallak Taşı ve daha birçok yeri gezdirmekteyiz. 2018 Kudüs turu fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olmak için 0422 326 08 00 numaralı telefonu arayarak tur tarihleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

null

Haznedar Turizm olarak yurt içi kültür turları düzenlemekteyiz. Bunlardan başlıcaları Şanlıurfa turu, Gaziantep turu, Mardin turu, Nemrut turu, Karadeniz turu, Çanakkale turu, Kapadokya turu ve daha birçok turu bünyesinde barındırmaktadır. Malatya kültür turları olarak siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz. Malatya Nemrut turu yaz aylarında her hafta sonu düzenlemekteyiz.

null

Haznedar Turizm, Malatya umre şirketleri içerisinde yer almaktadır. A grubu seyahat acenta belgesine sahip olan şirketimiz sizlere hizmet vermektedir. Sektörün gerektirdiği yenilikler çerçevesinde sürekli kendisini yenileyen seyahat acentamız insan odaklı çalışmaktadır.

Seyahat planlarınızı en iyi şekilde yapabilmek için bize danışmanız yeterli olacaktır. Bünyesinde haz ve umre, yurt içi turlar, yurt dışı turlar ve kültür turlarını barındırmaktadır. Malatya umre firmaları arasında yer alan Haznedar Turizm en uygun umre fiyatları ile hayatınızı değiştiren yolculukta yanınızda. Malatya 2018 umre fiyatları ve Malatya 2018 hac kura sonuçları için iletişime geçebilir gerekli bilgiyi alabilirsiniz